Reklama w Google

Reklama internetowa
Linki Sponsorowane

Partner Google

Cennik

Aby zrozumieć cennik prowadzenia kampanii Ads, należy rozróżnić dwa najistotniejsze pojęcia:
 • Środki na Ads - to kwota jaka zostanie wykorzystana na prowadzenie kampanii w Google, czyli na linki sponsorowane. Internauta klikając w reklamę będzie pomniejszał pulę środków do wykorzystania. Cena za kliknięcie jest ustalana na podstawie jakości reklamy oraz aukcji przeprowadzonej pomiędzy reklamodawcami. Więcej o zasadach działania systemu aukcyjnego znajduje się na stronie O Ads. Cała kwota trafia do Google.
 • Cena za prowadzenie kampanii - to kwota jaka trafi do eProjekt jako wynagrodzenie za pracę włożoną w przygotowanie i optymalizowanie kampanii.
Takie rozwiązanie gwarantuje przejrzystość finansową i wysoką jakość kierowanego ruchu na stronę.

W ramach kampanii dla każdego pakietu możemy wykonać m.in. usługi:
 • Instalacja Google Analytics
 • Mierzenie minimum jednej akcji konwersji (osiągnięcia celu na stronie)
 • Raport z przeprowadzonej kampanii zawierający: ilość kliknięć, wydany budżet, statystykę fraz, ilość konwersji, statystykę miejsc docelowych
 • Bieżąca optymalizacja kampanii
Zobacz jak może przedstawiać się budżet twojej kampanii lub zapytaj nas o cenę. Każdy nowy klient może liczyć na prezent.
Twoja Wpłata na kampanię Środki Ads (na kliknięcia) Usługa     Ilość fraz Remarketing
299 zł
Promocja ! *
350 zł 199 zł brak ograniczeń Remarketing Ready**
350 zł 200 zł 150 zł do 20 Remarketing Ready**
549 zł 350 zł 199 zł brak ograniczeń Remarketing Ready**
749 zł 500 zł 249 zł brak ograniczeń Remarketing Ready**
1149 zł 850 zł 299 zł brak ograniczeń Remarketing Ready**
1849 zł 1500 zł 349 zł brak ograniczeń Remarketing Ready**
od 1899 zł 1500 zł od 399 zł brak ograniczeń Remarketing Ready**
* - tylko dla nowych kont
** - tworzone są listy użytkowników, przy wyższym budżecie można uruchomić remarketing
Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% podatku VAT.

Jaki budżet będzie odpowiedni dla Ciebie ? Kolory sugerują rozmiar kampanii:
 • Lokalny rynek - Kampanie małe, temat niszowy lub skierowane tylko na rynek lokalny. Reklama tylko w wyszukiwarce Google. Najczęściej używane frazy typu "usługa miasto" np. "reklama w google warszawa".
 • Rynek krajowy - Kampanie na popularne frazy ukierunkowane na cały kraj lub rynek lokalny. Reklama do wyszukiwarki Google i sieci partnerskiej (Gmail, You Tube i inne serwisy partnerskie), w tym Remarketing !
 • Duże Kampanie - Skierowane na kraj lub świat. Wiele wersji językowych. Kampania mogące wymagać automatyzacji jak np. Sklepy internetowe. Skierowane na wszystkie media.

 • Prowadzimy także kampanie dla sklepów internetowych. Wśród słów kluczowych i tekstów reklamowych możemy uwzględnić wszystkie twoje produkty i kategorie. W przypadku realizacji kampanii dla sklepów internetowych, ceny negocjowane są indywidualnie.

  Cennik usług dodatkowych:
  Nazwa usługi Opis Cena netto
  Remarketing Wystarczy, że skorzystasz z usługi remarketingu, a twoja reklama będzie podążać za potencjalnym klientem na jego ulubionych stronach. Wyświetylimy celniejsze reklamy w wynikach wyszukiwania. Twoja reklama wyświetli się na stronach z sieci partnerskiej (np. onet, nk) tylko tym osobom, które wcześniej odwiedziły twoją stronę. Oferta nie obejmuje przygotowania zestawu banerów. 199 zł / mc
  Kampanie produktowe Wyświetl produkty ze swojego sklepu na pierwszej stronie Google. Opracujemy dla Ciebie mechanizm synchronizacji sklepu z usługą Google. od 299 zł / mc
  Brand Page w Google+ Bądź tam gdzie twoi klienci. Możesz być widoczny w wyszukiwarce Google przy pomocy strony zbudowanej w Google+. Samodzielnie będziesz uzupełniać treści. Usługa polega na opracowaniu podstawowego profilu strony, uruchomieniu procesu weryfikacji 199 zł
  Reklama Graficzna Opracowanie indywidualnej reklamy graficznej dla sieci reklamowej (przygotowanie 10-ciu kreacji banerowych). od 499 zł

  Każde wyzwanie traktujemy indywidualnie, a w cenniku usług nie wszystkie pozycje możemy umieścić. Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi, to oznacza jedynie, że musisz się z nami skontaktować.